Během uplynulého víkendu se v Ostravě na střelnici Skalka konal premiérový ročník Veteran Cupu. V sobotu se utkali pistoláři v disciplíně SP30+30, v neděli pak puškaři v disciplínách SM/LM60 a SM/LM3x20. Puškařské části se zúčastnilo 32 závodníků, mezi nimi i hosté ze zahraničí /Polsko, Slovensko/, bohužel za očekáváním zůstala účast pistolářů /pouze 13 startujících/. Výsledky budou zveřejněny na stránkách www.shooting.cz, v sekci Soutěže – Výsledky.

Vyhlášení disciplíny 3×20, vítězný Vilém Gebauer z našeho klubu.
