Aktualita: stalo se včera

V pátek a sobotu se naši střelci účastnili hned trojice závodů. Víkend zahájila Karin Šindlerová v pátek odpoledne na 3. kole kopřivnické oblastní ligy, kde obsadila 3. místo ve VzPi60 se ziskem 528 b. Sobotních 491 b. Petra Hrtánka na stejné soutěži stačilo pouze na 12. místo.

Svého zástupce měl Olymp Ostrava rovněž v sobotní Novoroční ceně SSK Slatiny Brno: Petr Pelikán ve VzPu40 obsadil 4. místo se ziskem 400,7 b.

Nejvíce zástupců měl klub na Poháru SSK Plzeň-Slovany. První větší úspěch zde zaznamenal Matyáš Klásek, který v disciplíně VzPu30 ml. žáků obsadil druhé místo, a spolu s Adamem Gebauerem a Tomášem Janouškem vybojovali dokonce zlato v soutěži družstev (viz foto vpravo).

 

 

 

Dařilo se také našim děvčatům v disciplíně VzPu40 – v soutěži družstev trojice Marie PiňosováAgáta JarošíkováKarolína Hajdasz (viz foto vevo) vybojovala skvělé druhé místo (jistě velkým překvapením byl výkon Karolíny, která na svém prvním závodě mimo Ostravu obsadila v individuálním závodě VzPu40 5. místo za 397,3 b.).

PH