Finále KZR + ČPM – organizace odjezdů

Na základě plánu vedoucího RSCM Ostrava se nominovaní sportovci zúčastní v termínu 7.–10. 9. 2023 finále KZR a ČPM v Plzni.

Nominovaní sportovci finále KZR: Piňosová Marie, Hrtánková Marie, Kazdová Kateřina, Pelikán Petr.

Doprava: dne 7. 9. v 10 hodin odjíždí vozidlo Opel, řidič p. Tomeček, a veze sportovce Hrtánkovou a Štefánkovou do Plzně. Z Přerova vyjíždí vozidlo VW, řidič p. Piňos, dopravuje Piňosovou, v Kroměříži u benzínové pumpy přistoupí Kazdová a Pelikán, pak pokračují směr Plzeň. Hodinu srazu si určí p. Piňos.

Pro jmenované je zajištěno ubytování v penzionu U Gigantu, včetně snídaně. Všichni nominovaní účastníci obdrží příspěvek na stravu dle směrnice ČSS.

 

Nominovaní sportovci na finále ČPM: Jarošíková Agáta, Hajdasz Karolína, Kůrka Jan, Klásek Václav, Klásek Matyáš, Gebauer Adam, Macháček Daniel.

Doprava: dne 8. 9. 2023 v 15 hodin odjíždí ze střelnice Poruba – Skalka služební vozilo Peugeot Boxer, řidič p. Špaček Lukáš, a sportovci Jarošíková, Hajdasz, Kůrka, Macháček a Gebauer. Tato skupina má zajištěno ubytování ve Starém Plzenci v penzionu Český Dvůr, včetně snídaně. Po příjezdu do Plzně doprovodí p. Tomeček do penzionu a ubytuje. Všichni účastníci nominovaní obdrží příspěvek na stravu dle směrnice ČSS.

Dne 8. 9. 2023 odjíždí VW, řidič p. Klásek Václav st., dopravuje Kláskovou Martu, Kláska Václava ml. a Kláska Matyáše. Ubytování zajištěno včetně snídaně v penzionu U Gigantu, apartmá č. P 2.

Všichni nominovaní účastníci obdrží příspěvek na stravu dle směrnice ČSS. Na finále se startovné neplatí.

Květoslav Tomeček