Informace k dopravě a ubytování na MČR 2022 mládeže v Plzni

Na základě výsledků nominovala komise ČSS sportovce na MČR mládeže v termínu 25.–26.3.2022. Tímto předkládám rozpis k dopravě a ubytování.

Sraz: pátek 25. 3. 2022, ve 13 hodin, vzduchovková hala Ostrava-Vítkovice. Předpoklad odjezdu ve v 13:30 hodin.

Doprava: 2x mikrobus VW

Vozidlo č. 1 – řidič Piňos Pavel + Špaček Lukáš, Špaček Tadeáš, Špaček Šimon, Piňosová Marie, Janoušek Tomáš, Kubza Daniel

Vozidlo č. 2 – řidič Klásek Václav st. + Klásková Marta, Klásek Václav ml. , Klásek Matyáš, Gebauer Adam, Vilis Flynn

Všem sportovcům bude hrazeno startovné, ubytování, příspěvek na stravu. Dopravné PHM bude hrazeno z rozpočtu , včetně náhrad pobytu doprovodu. Všichni účastníci mají zajištěno ubytování v penzionu U Gigantu včetně snídaně.

UPOZORNĚNÍ 1 Všichni závodníci jsou povinni ctít DRES CODE vydaný ČSS k účasti na soutěžích a nastupování na stupně vítězů, tj. žádné rifle a ostatní nevhodné oblečení. Za nedodržení je možná diskvalifikace závodníka.

UPOZORNĚNÍ 2 Dle novely zákona o zbraních – vzduchová zbraň (kat. D) může být používána osobou mladší 18 let pouze pod dozorem osoby starší 18 let!

UPOZORNĚNÍ 3 Pokud potřebujete na pátek (celý den nebo poslední vyuč. hodiny?) omluvenku, napište na info@olympostrava.cz – vystavíme v PDF i papírové podobě.

 

Květoslav Tomeček

Šéftrenér SSK Olymp Ostrava