INFORMACE: tréninky + Pohár Hradce Kr. + KZR 3. kolo

Tréninky příští týden: pohyblivé časy, PO 10.6. od 11 hodin , ÚT 11.6. od 10 hodin , ST 12. 6. od 11 hodin

Pohár Hr. Králové – přihlášeni: Polzerová, Brožková, Špaček, Špaček, Macháček, Gebauer A., Hrtánková, Hajdasz, Gebauer V., Piňosová M.

Informace k dopravě a ubytování  3.kolo KZR a KSZ 13.6. – 16.6.2024

V souladu s výhledem na účast na 3.kole KZR a KSZ se zúčastní sportovci puškových a pistolových disciplín. Pušky: Karasová Sára, Piňosová Marie, Hrtánková Marie zabezpečení v rámci RSCM Ostrava, ubytování a příspěvek na stravu dle směrnice ČSS. Pelikán Petr – ubytování náklady RSCM, příspěvek na stravu SSK Olymp Ostrava, střelivo možný odběr za paušální cenu. Kůrka Jan – ubytování SSK Olymp Ostrava, strava na vlastní náklady, střelivo možný odběr za paušální cenu, disciplínu VzPu nebude střílet, výkon neodpovídá nákladům na disciplínu.

Pistoláři: Cunda Martin, Krajč Petr zabezpečení v rámci RSCM Ostrava, ubytování a příspěvek na stravu dle směrnice ČSS.

Doprava: služební vozidlo Peugeot řidič p. Tomeček. Sraz sportovců Karasová, Krajč, Cunda 13. 6. 2024 v 9 hodin vzduchovková hala Ostrava-Vítkovice. Vozidlo pokračuje střelnice Poruba – Skalka naloží se další sportovci a materiál. Pokračuje směr Přerov, zde přistoupí Piňosová, dále pokračuje směr Kroměříž. U benzínové pumpy přistoupí Pelikán.

Všichni mají zajištěno ubytování na Gigantu včetně snídaně.

KT