Konečná verze dopravy na MČR kule 2021

Dochází k úpravě organizace dopravy na MČR do Plzně – finální verze:

čtvrtek 16. 9. 2021 odjíždějíí  Šindler a Gebauer, ubytování zajištěno v penzion U Gigantu, včetně snídaně. Informace o pokoji obdrží na e-mail od p. Tomečka.

pátek 17. 9. 2021  vozidlo peugot: sraz v 11:30 střelnice Poruba, Skalka, odjezd ve 12 hodin, řidič Tomeček,  veze sportovce Hrtánková, Škrobánková, Katz, Piňosová, Kůrka, dozor Hrtánek

pátek 17. 9. 2021 vozidlo octavia, řidič p. Prusek, veze sportovce Prusek ml., hodinu odjezdu si určí p. Prusek tak, aby byli do 19,30 hodin v penzionu U Gigantu v Plzni.

sobota 18. 9. 2021 vozidlo KIA, odjezd v dopoledních hodinách, řidič p. L. Špaček a dopravuje sportovce Špaček Tadeáš, Jarošíková, Matýsek, Piňos. Zbraně od Matýska, Jarošíkové a Špačka dopraví p. Tomeček v peugeotu. Hodinu odjezdu a místo srazu si určí p. Špaček, kontaktuje p. Piňose a domluví si vyzvednutí Tondy Piňose. Příjezd do Plzně cca do 16 hodin.

Všichni účastníci jsou ubytováni v penzionu U Gigantu, včetně snídaně!

Pan Klásek dopravuje Vašíka do Plzně individuálně, Vašek má zajištěno ubytování s klukama v penzionu U Gigantu od 18. 9. 2021 do 19. 9. 2021 včetně snídaně. Vaška předají v sobotu do 19 hodin v penzionu U Gigantu p. Hrtánkovi.

Pan Pelikán po dohodě dopraví Petra Pelikána individuálně do Plzně. Ubytování má Petr Pelikán zajištěno s klukama v Penzionu U Gigantu od 17. 9. 2021 do 19. 9. 2021 včetně snídaně.

Z důvodů opatření COVID – 19 se přejímky zbraní a výstroje při MČR nekonají. Neočkovaní účastníci musí mít negativní výsledek testu!

Z důvodů komplikované dopravy na D1 doporučuji odjezd o nějakou dobu dřív. Zdržení se pohybuje rozsahu cca 46 až 65 minut. Provoz sveden do jednoho pruhu.

Zpracoval Květoslav Tomeček, hospodář klubu 

P. S. Děkuji tímto p. Tomečkovi za obrovskou trpělivost, s níž opakovaně řeší organizaci odjezdu a ubytování za neustálé snahy všem vyjít vtříc a vše optimalizovat tak, aby to v důsledku ušetřilo našemu klubu (a potažmo i rodičům střelců) nemalé finance. Možná by bylo dobré si to uvědomit stejně jako to, že jeho trpělivost není nekonečná.

Petr Hrtánek, předseda klubu