MČR 21 (kulové disc.) – startovky a organizace dopravy

Start. listiny zde: Kopie – 210908-m_cr_2021_kule_start_li

ODJEZD:

čtvrtek 16. 9. 2021 odjíždějí  Šindler a Gebauer, ubytování zajištěno v penzionu U Gigantu, včetně snídaně. Informace o pokoji obdrží na e-mail od p. Tomečka.

pátek 17. 9. 2021

1. peugot, řidič p. Tomeček, veze – Hrtánková, Škrobánková, Katz, Piňosová, Hrtánek dozor se ZP, Drha, Kolveková. Sraz v 11:30 střelnice Poruba, Skalka, odjezd ve 12 hodin.

2. octavia, řidič p. Prusek veze sportovce – Prusek ml., Kůrka. Sraz v 11:30 střelnice Poruba, Skalka, odjezd ve 12 hodin.

sobota 18. 9. 2021

vozidlo KIA, řidič p. Špaček a dopravuje – Špaček Tadeášv, Jarošíková, Matýsek, Piňos. Zbraně od Matýska a Jarošíkové, Špačka dopraví p.Tomeček v Peugeotu. Hodinu odjezdu a místo srazu si určí p. Špaček, kontaktuje p. Piňose a domluví vyzvednutí Tondy Piňose.

Všichni účastníci mají ubytování v penzionu U Gigantu včetně snídaně!

Individuálně, po vlastní ose:

Pan Klásek – dopravuje Vašíka do Plzně individuálně, zajišťuje si ubytování. V případě potřeby zbraň dopraví p. Drha.

Pan Pelikán – po dohodě dopraví Petra Pelikána individuálně do Plzně.

Z důvodů opatření proti COVID-19 se přejímky zbraní a výstroje při MČR nekonají. Neočkovaní účastníci musejí mít s sebou negativní výsledek testu!

Z důvodu komplikované dopravy na D1 doporučuji odjezd o nějakou dobu dřív. Zdržení se pohybuje rozsahu cca 46 až 65 minut. Provoz sveden do jednoho pruhu.

Květoslav Tomeček

Pokud někdo potřebuje omluvenku do školy (celý pátek? poslední hodiny?), napište mi co nejdříve mail na info@olympostrava.cz.

Petr Hrtánek