Tréninky vzduchovky 2022/23 – příprava rozvrhu

Dneškem končí malorážková sezona, od příštího týdne začínají tréninky vzduchovky na střelnici ve Vítkovicích, všechny věci vám trenéři převezli ze Skalky do Vítkovic. K dispozici máme 4 stavy pro ležáky a 6 stavů pro stojáky, proto je nutné se nějak “poskládat”.

Rozdělení střelců do jednotlivých tréninkových skupin viz níže, do neděle 2. 10. pošlete na mail info@olympostrava.cz informaci o tom, jaké jsou vaše možnosti trénování, v kolik budete chodit, abych mohl sestavit přesný rozvrh tréninků – ležáci mají dny tréninku dané, napíšou pouze v kolik by chodili (ideálně napište všechny časy, kdy můžete, čím víc možností, tím snadněji to poskládáme). Stojáci si vybírají dva dny ze tří, opět s uvedením časů (od – do), kdy mohou na trénink přijít.

Skupina Jiřího Šindlera: tréninky 1x týdně, každou středu, příchod na trénink buď 15:45, nebo 16:45:

Pavel Hajný, Izabela Jarošíková, Matyáš Klásek, Matyáš Matějka + všichni letošní nováčci (s výjimkou Markéty Vrzalové)

 

Skupina Lukáše Špačka: tréninky 2x týdně, úterý a čtvrtek, příchod na trénink 14:45, 15:45, 16:45:

Adam Gebauer, Tomáš Janoušek, Daniel Kubza, Jan Kundera, Matěj Netolička, Jan Opolka, Špaček Tadeáš, Špaček Šimon, Flynn Vilis, Markéta Vrzalová

 

Skupina Květoslava Tomečka, tréninky 2x týdně, možnost výběru úterý, středa, čtvrtek, příchod od 14:30 do 17:00 (střelnice se zavírá v 18:30):

Vilém Gebauer, Marek Heyduk, Marie Hrtánková, Agáta Jarošíková, Klaudie Katz, Václav Klásek ml., Jan Kůrka, Petr Pelikán, Marie Piňosová, Matěj Pokluda, Milan Prusek, Damian Ruttel, Jiří Šindler