Upozornění!!! Organizace tréninků 6.-10. 6. 2022

PONDĚLÍ 6. 6. – trénink malorážky na Sklace je možný jen pro střelce nominované na HOPES (Prusek, Pelikán, Katz, Hrtánková, Kůrka, Piňosová), čas dle domluvy s p. Tomečkem.

ÚTERÝ 7. 6. – střelnice Poruba – Skalka je celodenně uzavřena (přebory Policie ČR), trénink se nekoná!

STŘEDA 8. 6. – střelnice Poruba – Skalka je celodenně mimo provoz (přebory Policie ČR), trénink se nekoná!

– vzduchovková střelnice Vítkovice: trénink přípravky ve středu zajišťuje p. Špaček Lukáš po kontaktu se sportovci, kteří se dostaví na trénink. Jelikož v areálu budou ubytováni Ukrajinci, je nutné, abyste při vstupu do objektu dodržovali pokyny bezpečnostní agentury. Jelikož dveře na střelnici budou zamykány, dohodněte si po telefonu s p. Špačkem hodinu příchodu na střelnici tak, aby vám mohl být umožněn vstup. Bez předchozího kontaktu nebude možný vstup na střelnice.

ČTVRTEK 9. 6. – střelnice Poruba – Skalka – trénink malorážky je možný od 15 hodin v omezeném režimu. Na trénink se mohou dostavit sportovci: Špaček Tadeáš, Klásek Václav, Jarošíková Agáta, Piňosová Marie, Gebauer Adam, Kubza Daniel, Gebauer Vilém, Šindlerová Karin. Přípravu řídí Pavel Piňos a Lukáš Špaček, povinný dozor zajišťuje Petr Hrtánek, Pavel Piňos.

PH